4 Ekim 2012 Perşembe

Aytun Çıray ile AK Partili Metiner Tartışması

Aytun Çıray kimdir, AK Partili Metiner kavga izle, meclis kavgası izle

Derecelendirme Parlamentosu taşındı gergin hareket ekranlar.AK Parti ile CHP Aytun Çıray Metiner tartışmalar yaşamak
Suriye tezkeresiyle Habertürk İlter soruları yanıtlayan yayınlanan Eğer Balçiçek programını Aytun Çıray CHP İzmir Milletvekili, "Sayın Davutoğlu, Türkiye'nin kurucu değerleri ve nefret kurucularından. Bu değerler aynı zamanda ulus-devlet fikri nefret . üzerine inşa edilmiştir 'dedi AK Parti milletvekili Mehmet Metiner Çıray'ın bu ifadeler, güçlü bir tepki gösterdi Metiner, şunları söyledi:.. "Fransız tipi milliyetçilik kavramı eleştiren Dışişleri Bakanı, ateş göze alamaz diğer alanlarda. Burada sapkınlık sonucu. "

Aytun Çıray'ın "Ben fikir tartışması yapmaya hazırım bir tartışma olacağım. Sayın Dışişleri Bakanı tartışacaksak kanlı fanteziler tartışacağız. Reddeyorum Ama sen ne dediğini." kelime Metiner, bitti, "Dışişleri Bakanı fantezileri yok Şam ağızıyla Biz deli Meclis konuşulan söyleyen Mezre Birine kötü Kızmalarına gerekmez ortasında Kanıt ne diyor Baas rejimi:...." kamplarında Türkiye Hizbullah, el Kaide militanlarını eğittiği. dedi "kim şu anda aynı şeyi? söylüyor". Bunun bir savaş ilanı olmadığını eklemek Metiner hareketi, "Bu girişimi caydırıcı olduğunu." dedi.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Kapmaca baba

Kapmaca BLOG olarak günümüzde bir çok konuda yer alan köşede kalmış fakat herkesi ilgilendiren bilgileri sizlere sunmaya hazırız. Güncel haberleride sitemizden takip etme şansınız var elbette. Biraz canınız sıkılırsa müzik dinlersiniz yada komik videolar felan izlersiniz. Oktay usta

Kapmaca blog