1 Temmuz 2012 Pazar

Dabbe 3 izle Bir Cin Vakası

Dabbe 3 full film izle, Dabbe 3 direk izle, Dabbe 3 online izle, sinema izle

Hasan Karacadağ bu sefer süper bir filmle sizlere geliyor. Gerçek cin görüntüleri ile çekilecek olan filme ayrılan bütçe ve zaman oldukça dikkat çekici.

Hasan Karacadağ senaryosunu yazdı, yönetmenliğini ve Nihan Aypolat, Koray Kadirağa, Pervin Elif Erdal, Bağdat ile 'Dabbe: Çin Olgusu' oynadı 3 Ağustos'ta Türkiye ile birlikte film, Avrupa ve Uzak Doğu'da sinemalarında vizyona girecek.

AKILLARI DURDURACAK CİN GÖRÜNTÜLERİ!!!

Uzunluk Ceyda T. ve ailesinin yaşadığı ve hala, 'Dabbe: Çin Örneği' gece Hasan Karacadağ 7 terör gizemini korur sinemalaştırıldı film.Iddia edilen dünyada ilk kayıtların gerçek Gin bu özel film metodu alındı ​​görüntüleyen bir kurgudur.

'Dabbe: Çin Örneği', Ceyda T., T. 'nin ani ve sebepsiz ve görüntüler temelinde bir varlık tarafından saldırıya ürpertici bedensiz uğramalarını gerçek sırrı söyler arkasında Roger T. Burcu ve kızları.Türk 'Ceyda T. Psikiyatri tarihinin bu olayın bir kayıt, Ceyda T. olarak film esinlenerek ve ailesinin video görüntüleri ve adli sicil kaydı oluşturulan birlikte olmak için inşa edilmiştir.

1 yorum:

  1. Kaliteli film izleme sitesi tek parça otomatik geçiş hd online sinema seyret

    YanıtlaSil

Kapmaca baba

Kapmaca BLOG olarak günümüzde bir çok konuda yer alan köşede kalmış fakat herkesi ilgilendiren bilgileri sizlere sunmaya hazırız. Güncel haberleride sitemizden takip etme şansınız var elbette. Biraz canınız sıkılırsa müzik dinlersiniz yada komik videolar felan izlersiniz. Oktay usta

Kapmaca blog