4 Mayıs 2012 Cuma

Redhack Team Cemaate Saldırı

Redhack Team ttnet saldırı, Redhack Team saldırı yaptımı, Redhack Team camaat sitelerine saldırı
Bugün, öğrenci rahatsızlanmasına yüzlerce yol açan ilk, süt şirketlerin sitelerine hack Redhack ve şimdi Anonymous ile işbirliği sonucu, AKP Belediye Başkanı Melih Gökçek web sitesi çöktü.

Cyber-saldırı

RedHack, twitter, Melih Göcek kullanıcısının kişisel web sitesi söyledi, çünkü "Türkiye halklarına karşı baskıların," çökerttiğini duyurdu.

Dikkatli ve kurumlar için anonim çağrılar da Redhack saldırıları kimin TÜBİTAK Redhack web sitesi ve Anonymous tarafından çökertildi.

Redhack, TTNet hacklediğini twitter duyurdu. RedHack, twitter açıklmada yaptığı "üç zehirli süt distribütör, Sağlık Bakanlığı ve bize efelenen Melih 'yeşil' Tübitak sitesi haklendi" dedi.

RedHack TTNET haklediğini sitesi olduğu şu cümlelerle açıkladı: "Son zamanlarda bize saldırmadı RedHack, soyguncu TTNet Anonymous'un cezai tepti saldırıları diyor!"

RedHack hacker grubu, "Geçen gün, RedHack ve Anonymousa karşı örgütler 'dikkatli" diye paketin yaşam ölçmek http://tubitak.gov.tr! "Dedi.

Yanı sıra Sağlık Bakanlığı sitesine erişim RedHack durdu. RedHAck, eylemelerini twit yazdı duyurdu "Anonim tarafından http://www.saglik.gov.tr/ # # RedHack'e çökertildi düzenleyen dedi destek ayran 'operasyonları için süt içmeyin!" dedi.

RedHack, Ankara Belediye Başkanı Melih Gökçek Anonymous tarafından resmi web sitesi RedHack ve çökertildiğini duyurdu.
Eylemler RedHack ardından "toplum için kara bir gün" ibaresi kullanılması dikkat çekti.
BİR ★ dosuyor RedHack TTNet kablosu gibi, "fiber-yalan" Siz almanya ;) doseyecegine kablo http://www.ttnet.com.tr/ kablosu, Borusan girin. ;)

RedHack son zamanlarda bize saldırdı, hırsız TTNet Anonymous'un cezai saldırıları geri tepti diyor

Son olarak, Sağlık Bakanlığı web sitesinde de RedHack hacklenmiş. Sağlık duyuru Bakanlığı AnonsTurkey'den 15:53 ​​sitesinde, yıkılmıştır yapıldı.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Kapmaca baba

Kapmaca BLOG olarak günümüzde bir çok konuda yer alan köşede kalmış fakat herkesi ilgilendiren bilgileri sizlere sunmaya hazırız. Güncel haberleride sitemizden takip etme şansınız var elbette. Biraz canınız sıkılırsa müzik dinlersiniz yada komik videolar felan izlersiniz. Oktay usta

Kapmaca blog