1 Mayıs 2012 Salı

Kangal Dövüşü izle Youtube, izlesene, vidivodo

kangal dövüşü izle video, Kangal Dövüşü videoları izle, Kangal Dövüşü canlı izle

Kangalların tarihçesi
Akbaşlar Kangal Türk çoban köpekleri ve Asya Çoban Köpeği bir ailedir. Anadolu'da gelmişlerdir.Hayvan yılında Oğuzlar'ın yıllık göç sırasında son derece başarılı 250 Oğuzlar'ın ekimi bu köpekler, İran'a geldi, Horasan, Kuzey Asya, bu bölgeye getirilmiş önce sıcak ve rutubetli iklime uyum ve Karabaş 'edilmiş Larin melezlemelerini sığır damızlık sürüleri ve onların yaşam ve kullanılan Akbaş'lar korunması ile ilgili Anadolu Oğuz Türklerinin geliştirmişlerdir.Küçük Coil nesiller tarafından bugünkü iklimi ile uyumlu Akbaş.

Kangalın Özellikleri

Şeklinde Benzemektedir.Kuyruğu Kangal köpeği aslan kıvrımlı vücut şekli, ve kamu yukarı doğru kaldırdı.Gövde rengi biraz koyu kuyruk kalın, çok ince olmayan ucu kök kısmı. Ve halka şeklindeki kuyruk, kök ve siyah tuz üst kısmı, özelliği uç kısmı beyaz veya siyah olması daha kabul edilir.
Karalığı daha fazla veya daha az doğru yüzün burun, Karabaş ırkının belirleyici özelliği alınır. Büyük baş Rulo, alnı geniş ve yüksek, çene kalın ve güçlü, dişler çok iridir. Orta uzunlukta, küt burun, kulaklar, geniş, üçgen şeklinde, kafa yapışacak şekilde aşağı sarkık ve siyah dalgalı bir görünüm Çene ve burun. Genelde siyah ve kahverengi ve siyah ile çevrili Gözler oval,. Boyun hafif, adaleli, kısa ve genişliği anlaşmaya yakın kavisli. Gövde kirli beyaz, bazen gri, bazen de açık kahverengi kırçıllıdır.İlk saldırı oldukça geniş ve kaslı göğsünde ve rakibinin silah kullanır. Kalça oldukça küçük olup, boyun yüksekliği. İnce bel, karın içine çekiktir.Ön ayakları mücadele biri tarafından kullanılan çok kalın ve kaslı önemli silahı vardır.Arka bacaklar, ancak ön ayaklar gibi kalın değil, düşmana büyük avantaj yakalamak için kısa sürede, uzun bir var. Ayaklar büyük, bazıları oldukça yere basan, parmaklar kavisli ve siyah. Veya gövde rengi diz üstü bacakların tüm. Kalın ve küt parmaklar ve ön dört çivi.Beşinci parmak tırnak topuk tabanı düz olduğu gibi hizmet vermektedir. Bazı, tırnak pençe ayakları üzerinde bulunabilir. Bu tırnak arka ayaklarda iki katına çıkabilmektedir. Vücudu kısa tüylerle kaplıdır ve genellikle bozdan çelik rengi olduğunu değişir. Göğüste beyaz bir madalyon bulunabilir. Yüzünüzde ya da bana damağındaki Kangal Kangal siyah işaretler ile üst mol soyunun saflığı garanti.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Kapmaca baba

Kapmaca BLOG olarak günümüzde bir çok konuda yer alan köşede kalmış fakat herkesi ilgilendiren bilgileri sizlere sunmaya hazırız. Güncel haberleride sitemizden takip etme şansınız var elbette. Biraz canınız sıkılırsa müzik dinlersiniz yada komik videolar felan izlersiniz. Oktay usta

Kapmaca blog