14 Mayıs 2012 Pazartesi

Demirkazık'ta Mahsur Kalan Dağcılar 14 Mayıs 2012

Demirkazık dağcıları, Demirkazıkda mahsur kalanların isimleri, Demirkazık kazası

Yardım istedi jandarma çağırarak 18.30 az 10 kişi Pole dağcılar tırmanışa geçen grup. AKUT'u Emli Vadisi'nde mahsur sonra öğrendim dağcılar kurtarmak için jandarma arayarak yardım istedi. Arama ve kurtarma ekipleri, jandarma ve AKUT Demirkazık'a ulaşan üzerinde çalışmaya başladı.

YAHYALI'DAN dağcılar tırmanışa başladı

Vali olayla ilgili olarak bir açıklama yapan savundu Çamardı Dönmez, "Biz doğru bilgi yoktur. Biz bilgilendirildim, tuzağa 10 kişilik grubun ikinci büyük kenti, Çamardı'ya gelip sağ geçmişten tırmanmaya.jandarma Vadisi arayarak Emli yardım grubu. etrafında talep sıkışmış Şu anda ekipleri gönderdiğiniz adres bölgede, work in progress "dedi.

Dönmez AKUT ekibi, Jandarma ve Vali çalışmalarına katıldı. Dönmez, dağcıların tam konumunu ve yeri bilinmeyen belirlenmesi ile çalışmalarına devam etmektedir dedi.

1 yorum:

  1. Bloğunuzdaki paylaşımları bizim için çok önemli Perde tv olarak çok sevdik. çalışmaşarınızda başarılar dileriz.

    YanıtlaSil

Kapmaca baba

Kapmaca BLOG olarak günümüzde bir çok konuda yer alan köşede kalmış fakat herkesi ilgilendiren bilgileri sizlere sunmaya hazırız. Güncel haberleride sitemizden takip etme şansınız var elbette. Biraz canınız sıkılırsa müzik dinlersiniz yada komik videolar felan izlersiniz. Oktay usta

Kapmaca blog