27 Nisan 2012 Cuma

Koruyucu 2012 izle Jason Statham filmi

Safe filmini izle 2012, Koruyucu 2012 filmleri izle, Koruyucu jason statham izle

Bir jason Statham filmi ile daha karşı karşıyayız 2012 yapımı olan filmimizde süper olaylar nüksediyor. Bir suç örgütü için kayıt tutmak gerekli olduğu kadar riskli bir durumdur.

Kayıtların başkalarının, özellikle de güvenlik güçlerinin eline düşmesi örgütün çöküşünü ve elebaşlarının da hapsini gerektirdiğinden, Çinli bir mafya bu iş için 10 yaşındaki bir kız çocuğunu kullanır. Bir matematik dahisi olan bu kız çocuğu örgütün tüm rüşvet ve haraç bilgilerini zihninde tutuyordur. Fakat örgüt tüm kayıtlardan kurtulma zamanı geldiğinde kızı ülkeden kaçırır ve Amerika'ya gönderir. Luke Wright ise hayatını dövüş sporuna adamış ve geçimini bu yolla sağlayan bir adamdır. Rus mafyasının ailesini öldürmesinin ardından hayata küsen Wright'ın kaderi Çinli Mei ile kesişince olaylar ilginç bir noktaya varır... 30 milyon dolar bütçeyle çekilen film ülkemizde 11 Mayıs 2012'de vizyona girecek.

1 yorum:

  1. Kaliteli film izleme sitesi tek parça otomatik geçiş hd online sinema seyret

    YanıtlaSil

Kapmaca baba

Kapmaca BLOG olarak günümüzde bir çok konuda yer alan köşede kalmış fakat herkesi ilgilendiren bilgileri sizlere sunmaya hazırız. Güncel haberleride sitemizden takip etme şansınız var elbette. Biraz canınız sıkılırsa müzik dinlersiniz yada komik videolar felan izlersiniz. Oktay usta

Kapmaca blog